Вітаємо з перемогою!

Колектив закладу є учасником проєкту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation. В 2019-2020 році педагоги, діти і батьки працювали над проєктом «Успіх». Мета проєкту: дослідити які професії батьків є успішними, в чому секрет успіху кожної родини, які умови потрібні для досягнення  успіху кожного, розвиток умінь працювати в команді, розвиток допитливості, креативності, критичного мислення.

Результат проєкту був представлений на архітектурному фестивалі «Play Fest 2020» 10 червня 2020 року в режимі онлайн. Заклад представив композицію на тему «Успішний випускник ЖНВК № 25». За основу взяли показники компетентності випускника.

За результатами фестивалю заклад нагороджений дипломом за перемогу у номінації «Діємо сьогодні для успіху завтра».

Для нашого закладу проєкт «Успіх» став справді важливим. Завдяки проєкту колектив став дружнішим, зміцнилися зв’язки з батьками, які також допомагали у підготовці проєкту. Новим викликом став для нас, як і для всього світу,  карантин. Це вміння перебудуватися, переосмислити, шукати шляхи, вчитися взаємодіяти по іншому, вижити, зберегти здоров’я.  В таких умовах робота над проєктом для когось ще й стала мотивацією не здаватися. А це і є одним із секретів УСПІХУ.

  • Так, це справді було цікаво, емоційно і дещо незвично у нових умовах реальності! Вітаю наш колектив та бажаю нам подальшого успіху у всіх починаннях!

  • Вітаю всіх учасників цієї цікавої роботи! Щиро бажаю подальших успіхів!
    з повагою Г. Лашкул

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »