Вітаємо юних дослідників

05 квітня 2019 року  на базі Житомирського міського колегіуму відбувся захист дослідницьких проектів учнів початкової школи. В ньому взяли участь і учні нашого комплексу –  Пшеничний Олексій (3-А клас) та Косяченко Матвій (4-А клас). Їхні проекти «Альфа про фінансову грамотність» (Косяченко М.) та «Додайте життя до своєї їжі і будьте здорові» (Пшеничний О.)  мали практичну спрямованість та життєву актуальність. Автори продемонстрували науковий, творчий підхід до створення та реалізації власних проектів. Результат  плідної роботи: Матвій став автором книги «Альфа про фінансову грамотність», а Олексій пригостив всіх присутніх вегетаріанськими стравами, які приготував разом з мамою.

Косяченко Матвій був нагороджений грамотою Житомирського міського колегіуму І ступеня, Пшеничний Олексій – грамотою ІІ ступеня. Бажаємо юним дослідникам продовжувати власні проекти, розкриваючи нові сторінки невідомого. Вітаємо!