Вітаємо учасниць міського конкурсу “Юний конструктор”

26 січня 2019 року з метою творчого та інтелектуального розвитку дітей, залучення до технічної творчості учнів молодшого шкільного віку та задоволення їх потреб у творчій самореалізації на базі Житомирського міського центру науково–технічної творчості учнівської молоді проведено конкурс «Юний конструктор» серед учнів 3-4-х класів ЗЗСО м. Житомира. Наш заклад представляли Ейсмонт Ліза (3-А клас) та Алєйнікова Валерія (4-А клас). Дівчата змогли проявили свої здібності дизайнерів, вміння працювати з папером, фантазію. Бажаємо їм і надалі бути творчими, наполегливими, цілеспрямованими у досягненні своєї мети.

• Чудові роботи! Молодчинки!
    Дякуємо, Оксані Василівні за підготовку до конкурсу, де дівчата змогли проявити свою креативність та творчість.

• Молодці, дівчатка!