Відкритий урок в 4-А класі

29 січня 2019 року пройшов відкритий інтегрований урок (природознавство + математика) в 4-А класі. Урок  глибоко продуманий, емоційних, динамічний. Вчитель початкових класів Богайчук О.А. продемонструвала бездоганне володіння методикою викладання навчальних предметів в початковій школі. Поєднання сучасних методичних підходів і професіоналізму педагога дають чудову підготовку учнів до навчання в середніх та старших класах, формують життєві компетентності, цілісне сприйняття світу, науковий підхід до вивчення будь-якого питання, виховують повагу, ціннісне ставлення один до одного. Бажаємо Оксані Андріївні життєвої  енергії, наснаги, бажання творити і тоді кожна розпочата справа стане сходинкою до успіху та самовдосконалення.

• Дякуємо за чудовий урок. Скільки душі вкладено в кропітку роботу.
    Приємно, що сьогодні в нашому закладі працює педагог, який не боїться змін і іде в ногу з реформами. Чудово і те, що сьогодні молоді педагоги мають можливість переймати досвід у Педагога з великої літери.