Протипожежне об’єктове тренування

16 травня 2019 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини в закладі було проведене протипожежне об’єктове тренування за темою «Дії керівного складу, сил і засобів цивільного захисту при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків на території Житомирського навчально-виховного комплексу № 25».

Задум тренування був реальним і доцільним: виникнення пожежі в пральні, яка заблокувала двері виходу № 3. Обстановка ПОТ була створена відповідно до завчасно спрогнозованих можливих ризиків та загроз, а саме: займання невідомого предмета, проникнення полум’я на центральний вихід № 3; задимленість  приміщень груп та класів; отримання травм дітьми; загроза знищення матеріальних цінностей. Був відпрацьований сигнал оповіщення про екстрену евакуацію дітей на випадок пожежі у закладі, програми тренування щодо поведінки та дій у надзвичайній ситуації, формувалися практичні навички та вміння правильно діяти в умовах проведення евакуації.

Штабом ЦЗ була проведена перевірка реальності заходів плану ЦЗ закладу; знання та практичні навички педагогів та працівників закладу щодо евакуації дітей, винесення матеріальних цінностей та відновлення життєдіяльності закладу; злагодженість в роботі членів штабу ЦЗ, медичних працівників, педагогів та облуговуючого персоналу.

Відповідно до часових норм були проімітовані виклики і зустріч пожежноїї команди, швидкої допомоги та ремонтної бригади РЕМу для проведення відновлювальних робіт.

Всі практичні дії по застосуванню засобів пожежогасіння, надання першої медичної допомоги потерпілим та евакуація дітей і працюючих були проведені чітко і в строки, визначені в плані-календарі основних заходів при загрозі або виникненні НС в ЖНВК №25.

• Всі молодці! Спрацювали чітко, злагоджено! Діти діяли з розумінням і усвідомлено. І знали правильні відповіді на всі мої каверзні запитання!