Пропонуємо пограти!

Ми так часто чуємо про патріотичний дух, любов до своєї землі, культури, повагу до своїх предків та традицій. Про те, що в умовах масової глобалізації треба гартувати в дитині українця, який знає і любить своє коріння.

Дитина розвивається у грі. Значно розширюється її світогляд, розвивається спостережливість, кмітливість, уміння аналізувати та узагальнювати. Вона вчиться правильно оцінювати просторові, часові характеристики рухів і швидко реагувати на них. Використання різноманітних ролей сприяє формуванню організаторських здібностей. Народні ігри знайомлять з національними традиціями, культурою різних народів.

Використання українських народних рухливих ігор з дітьми молодшого шкільного віку має велике оздоровче, гігієнічне, освітнє та виховне значення. У ході ігор діти загартовуються; відтворюють накопичений досвід; закріплюють, поглиблюють знання; пізнають світ; збагачуються новими відчуттями; розвивають уяву, засвоюють нові поняття.

Учні початкових класів залюбки граються в народні ігри із своїми підшефними. Щоразу, коли діти граються разом, вони отримують масу позитивних емоцій, старші діляться досвідом, навчають, а молодші намагаються виконати все якомога краще; удосконалюються правила гри, вносяться корективи, які сприймаються обома сторонами. До ігор виготовляємо атрибути, маски, використовуємо конструктор «LEGO».

• Завжди із задоволенням відвідуємо малюків підшефних груп, адже в цьому навчальному році у нашого класу їх дві.
    Кожного разу намагаємося підготувати для дошкільнят щось новеньке та цікаве)))

• Скільки позитивних емоцій отримують наші діти під час шефської діяльності!
    Чудово, що є така систематичність, яка дозволяє розвиватися дітям різного віку, наслідувати інших та намагатися стати кращими.

• Це здорово, коли школярі і дошкільники мають можливість разом погратися.

• Щиро дякую всім організаторам і учасникам шефської роботи в закладі за творчу і плідну роботу у 2018-2019 навчальному році!