Проект “Професії майбутнього”

Цього року Житомирський навчально-виховний комплекс № 25 взяв участь у проекті  «Професії майбутнього», результати якого ми будемо представляти на архітектурному фестивалі у місті Києві (в рамках Міжнародного благодійного проекту «Сприяння освіті» LEGO Foundation).

Під час колективного обговорення ми обрали професію МарсАгроном. Чому саме така професія? Чому Марс? Чому агроном? Ну, напевно, на це є декілька причин: перша – ми любимо вирощувати рослини (а рослини – це кисень, вітаміни… і, як результат, здоров’я); друга – це експедиція на Марс, учасником якої має стати наш земляк, третя – нам подобається відкривати таємниці.

Над проектом працювала команда дітей, педагогів і батьків. Мета проекту: ознайомлення з професіями батьків, проектування професій майбутнього, дослідження умов розвитку рослин в теплиці, ознайомлення з особливостями клімату на Марсі, пошук альтернативних джерел енергії, розвиток умінь працювати в команді, розвиток допитливості, креативності, критичного мислення.

Для всіх учасників освітнього процесу робота над проектом  «Професії майбутнього» була важливою і захоплюючою. Навколо проекту об’єднався весь колектив, зміцнилися зв’язки з родинами вихованців. Ми щиро вдячні батькам, які активно працювали в проекті. Педагоги разом з дітьми розвивали свої креативні здібності, уяву і фантазію.

Робота над проектом збагатила всіх учасників цікавою інформацією, дозволила трошки підійняти завісу над деякими таємницями.

Кожен з учасників зміг зрозуміти, що творити і створювати можна завжди і в будь-якому віці!

• Участь у проекті «Професії майбутнього» дала можливість об’єднати роботи всіх учасників навчально-виховного процесу!
    Це дало можливість дітям краще пізнати світ професій, а батькам та педагогам – поринути у світ дитинства і фантазії.
    Молодці! Гарний проект, який обов’язково залишить незабутні спогади про приємні моменти!

• Всі великі молодці!
    Бажаю успіху на фестивалі у Києві!
    Щиро дякую Романі Романівні Ковтун за створення чудового відео-ролика!
    З повагою Г.Лашкул.