Про впровадження протиепідемічних заходів в закладах освіти міста

Згідно з інформацією Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» за період з 01.01.2019 по 24.01.2019р. серед населення м. Житомира зареєстровано 57 випадків захворювання на кір, з них – 23 випадки серед дорослих та 34 випадки серед дітей.

Серед захворілих 50% дітей не мали вакцинації проти кору.

Фіксується стрімке ускладнення епідемічної ситуації щодо захворюваності на кір (станом на 18.01.19р. – 57 випадків, станом на 28.01.19р. – 89 випадків).

Єдиним діючим протиепідемічним заходом проти кору є вакцинація дітей і дорослих.

При ігноруванні лікування кору, наслідками та ускладненнями в здоров’ї хворого,  не вакцинованого до року, можуть бути такі ускладнення як менінгіт, енцефаліт, пневмонія, пієлонефрит.

Перебування нещеплених дітей в організованих колективах (дитячих садках, навчальних закладах) створює небезпеку для інших дітей та  сприяє поширенню інфекції. Ризик захворіти кором  в цих колективах збільшується у рази.

Протокол комісі ТЕБ та НС

Наказ ЖНВК № 25