Миру усім нам!

В ці дні наш заклад як і вся Україна, як і увесь світ відзначав День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ми запросили на концерт-реквієм гостей – ветерана Другої світової війни Мельника Володимира Івановича, дідуся випускника нашого комплексу, та учасника АТО Жуковського Максима Володимировича, батька нашої учениці.

Ведучі концерту-реквієму розповіли дітям, що ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Разом із дітьми і ветеранами ми стверджуємо: для України  мир є найголовнішим! Ми вшановуємо пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, усіх, хто витримав цю нелюдську ношу!

Миру усім нам!

• Дуже зворушливий концерт, із сльозами на очах.

• Дуже душевна та тепла атмосфера концерту, талановиті діти, чудові враження.
    Сердечно усім дякую!

• Змістовно, патріотично, цікаво…

• Виховання підростаючого покоління – важка праця.
    Цей концерт – це великий вклад у виховний момент наших дітей.
    Гарна робота! Молодці!

• Пам’ятаємо свою історію…Саме так формуються патріотичні почуття, відчуття належності до народності, нації, цінність людського життя… Ми робимо дуже ВАЖЛИВУ і ПОТРІБНУ справу, колеги! Дякую УСІМ🌹🌹🌹

• Щиро дякую всім організаторам і учасникам за зворушливий концерт-реквієм! Миру нам усім!