До побачення, “Мандарин”!

Так швидко промайнули 14 днів в пришкільному таборі відпочинку «Мандарин». Кожен день, як соковита   долька мандаринки, був веселим,  цікавим,  наповненим новими зустрічами,  новими враженнями, розвагами та екскурсіями.

Кожній дитині перебування в таборі дав щось своє, особливе, неповторне. Для когось це були нові враження від місць,  в яких він раніше ніколи не був, для когось – враження від нових ігор, конкурсів, розваг. Хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось – нових.

Діти, батьки щиро подякували кожному педагогу, кожному працівнику табору за творчість, щоденну організацію цікавої діяльності, насиченого веселого життя дітей.

Величезна подяка керівнику табору – Ковтун Романі Романівні! Ії організаторські здібності, неформальне відношення до дорученої справи, безумовна любов до дітей – все це стало основною передумовою успішної роботи табору.

Але найголовнішою оцінкою для всіх щоденно були щасливі, сповнені цікавості, задоволення очі дітей!

Насолоджуйтеся переглядом фільму та не забувайте написати свої враження!

• Щиро дякую всім працівникам табору за високий професіоналізм і творчість!