10 квітня 2019 року дитячий хор «Джерельце» нашого комплексу взяв участь у міському  фестивалі-конкурсі вокальної творчості дітей та учнівської молоді «З Україною в серці». Вихованці керівника студії вокального та хорового співу Окунєвої Марії Станіславівни представили на конкурсі пісні  «Це моя земля» на слова і музику Надії Крутової-Шестак  та  «Зацвіла в долині» на  слова Тараса Шевченка. Всі присутні отримали насолоду від співу дітей.

Наказом департаменту освіти Житомирської міської ради хоровий колектив «Джерельце» ЖНВК № 25 нагороджений грамотою за ІІ місце в молодшій віковій групі в номінації «Академічний спів». Наказом ЖНВК № 25 Марія Станіславівна Окунєва нагороджена грамотою за високий рівень підготовки учнів комплексу до міського фестивалю-конкурсу .

Ми пишаємося дітьми та їхнім керівником, бажаємо їм і надалі дарувати слухачам красиві пісні, вдосконалювати виконавчу майстерність, досягати нових успіхів!

• Щирі вітання! Пишаємося вашими досягненнями! Браво!!!

• Розумнички! Вітаю!